نمادهای اعتماد الکترونیک تک نگاره‌ها

logo-samandehi

آموزش طراحی و نقاشی سیاه قلم

آموزش طراحی و نقاشی سیاه قلم

درود بر شما هنردوستان ، هنرجویان و اساتید بزرگوار

پیش از هرچیز از شما سپاسگزارم که از آثار این وبسایت دیدن می کنید . و نظرات زیبایتان را برای اینجانب علیرضا شیرین مدرس طراحی و نقاشی سیاه قلم و پاستل گچی رنگی ارسال می کنید .

تیم آموزشی سایت تک نگاره ها و اپلیکیشن میزکارم با مدیریت علیرضا شیرین به شما کمک می کنند تا در زمینه نقاشی سیاه قلم و پرتره چهره از پایه شروع کرده و در زمانی کوتاه ، بهترین و حرفه ای باشید .

با استفاده از بهترین و جدیدترین روشهای یادگیری نقاشی سیاه قلم و پیاده سازی سال ها تجربه در این زمینه همراه شما عزیزان هستیم .

شما می توانید در بخش مقالات ، از آموزش های رایگان ما بهره مند شوید .

تیم آموزشی سایت تک نگاره ها و اپلیکیشن میز کارم از سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را بطور تخصصی در زمینه آموزش طراحی و نقاشی آغاز کرده است ، در این مدت توانسته ایم با آموزش به بیش از حدود ۵۰۰ هنرجو و پرورش ده ها استاد و مدرس طراحی و نقاشی ، نتایج ارزشمندی کسب کنیم و افراد بسیاری را با هنر زیبای نقاشی آشنا کرده و از مرحله مبتدی تا استادی رسانده ایم .

آموزش هنر زیبای طراحی و نقاشی بر پایه آرامش درونی ، ایجاد حس خوب و افزایش تخصص در زمینه طراحی برای کسب درآمد ، محور اصلی تیم ماست .

در تیم آموزشی گالری تک نگاره ها و اپلیکیشن میز کارم با مدیریت علیرضا شیرین در کنار آموزش به کار تحقیقات و بررسی تکنیکهای جدید آموزشی نیز مشغولیم و همواره زیباترین و راحتترین و مدرن ترین تکنیکها را به شما دوست داران هنر و هنرجویان و دانشجویان رشته هنر ارائه می دهیم .

طراحی و نقاشی در تمامی زیرشاخه ها از جمله طراحی سیاه قلم ، پاستل گچی ، مداد رنگی ، رنگ روغن و طراحی صنعتی و… نیاز به یادگیری اصولی و تمرینات مداوم دارد که ما شرایط و بستر آن را در وبسایت تک نگاره ها و اپلیکیشن میز کارم توسط مقالات ، ویدیو ها و پکیجهای آموزشی که مدام در حال بروز شدن هستند برای شما فراهم نموده ایم .

خدمات ما :
– مقالات آموزشی
– پکیج های آموزشی ( بصورت فیلم آموزشی ) از مبتدی تا پیشرفته
– فروش ابزار طراحی و نقاشی ( مکمل پکیج های آموزشی )
– کلاس های حضوری آموزش طراحی و نقاشی

تلفن های تماس :
– ۰۹۱۲۰۸۸۰۸۷۵  + Telegram
– ۰۹۳۹۶۰۱۸۷۸۶  + Telegram
– ۰۹۰۱۷۲۳۷۴۵۵  + Telegram